Warning: Use of undefined constant X_KLEY - assumed 'X_KLEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /core/lib/view.lib.php on line 9

Warning: Use of undefined constant X_KLEY - assumed 'X_KLEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /core/lib/view.lib.php on line 9

Warning: Use of undefined constant X_KLEY - assumed 'X_KLEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /core/lib/view.lib.php on line 9

Warning: Use of undefined constant X_KLEY - assumed 'X_KLEY' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /core/lib/view.lib.php on line 9
Damaz - producent wysokiej jakości dzianin | Kontakt

PL

ENG

DE

RU

menu mobilne

P.P.H.U. DAMAZ

Al. Piłsudskiego 141

92-318 Łodź, Polska

zobacz trasę

Dział sprzedaży

Tel. +48 42 677 20 44

Fax. +48 42 677 20 54

Dział marketingu

Tel. +48 42 677 20 57

damaz@damaz.pl

Dział zakupów przędz

Tel. +48 42 677 20 58

import@damaz.pl

handlowcy

kliknij, aby zobaczyć zasięg danego handlowca

Polska

Jacek Kęska

Email: jacek@damaz.pl

Tel. 663 732 970

Kamil Ziółkowski

Email: kamil@damaz.pl

Tel. 663 600 770

Mariusz Durys

Email: mariusz@damaz.pl

Tel. 603 633 026

Europa (Wschód)

Siergiej Jacenko

Email: siergiej@damaz.pl

Tel. 609 393 949

Halina Boradyn

Email: halina@damaz.pl

Tel. 603 853 982

Europa (Zachód)

Marcin Sochacki

Email: damaz@damaz.pl

Tel. 605 317 263

Mariusz Durys

Email: mariusz@damaz.pl

Tel. 603 633 026